fbpx
Szkoła Jazdy Ekspert - Wrocław
Kursy na prawo jazdy we Wrocławiu od 799 PLN.

Opinie o naszej szkole i instruktorach.

61 komentarzy “Opinie o Szkole Jazdy Ekspert”

 1. Dziękuję za przygotowanie teoretyczne i praktyczne instruktorowi ze szkoły jazdy ekspert,wszystko przerobione bez ściemy,jazdy w strefie egzaminacyjnej dzięku temu egzaminy pozdawane za pierwszym razem.polecam szkołe jazdy ekspert

 2. Polecam Polecam Polecam super szkoła jazdy i instruktorzy,egzamin Państwowy zdałem za pierwszym razem dzięki Panu Jerzemu.Super lokalizacja sam rynek a jazdy w strefie egzamiancyjnej

 3. Polecam te szkołę, a w szczególności Pana Kamila. Mega pozytywna osoba, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Miła atmosfera, potrafi wszystko wytłumaczyć z anielską cierpliwością. Polecam każdemu, kto już stracił wiarę ze może zdać 😀

 4. Dzięki dzięki dzięki za dodatkowe godziny jazd,robiłam kurs w innej znanej szkole………i ogólnie szok,tutaj wszystkiego mnie nauczyli w pare godzin czego nie nauczyli mnie w tamtej szkole. Z czystym sumieniem mogę polecić osk ekspert pracują tu instruktorzy którzy znają się na nauce jazdy.Serdecznie pozdrawima

 5. Bardzo polecam szkołe jazdy ekspert,kurs robiłem na kat b,zajęcia teoretyczne przeprowadzone bardzo profesjonalnie przez Pana Jerzego natomiast na zajęcia praktyczne trafiłem do Pana Mirosława bardzo miły i sympatyczny a kiedy trzeba bardzo konkretny potrafiący wytłumaczyć większość spraw związanych z nauka jazdy.Egzaminy zostały zdane za pierwszym razem

 6. Super szkoła jazdy osk ekspert-opinie-Serdecznie polecam pana Kamila ktłóry wie jak nauczyć nie tylko jeżdzić ale i zdać egzamin za pierwszym razem,super lokalizacja a wszystkie jazdy odbywają się w strefie egzaminacyjnej.

 7. Chciał bym podziękować panu Andrzejowi super instruktor egzamin zdany za 2 razem ale nauka perfekcyjna jak teoria tak praktyka bardzo zadowolony jestem i będę znajomym polecał waszą szkołę bo naprawdę warto.

 8. Jak najbardziej polecam szkołę jak i instruktora Dariusza!
  Pełen profesjonalizm, wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem! 😆 😆
  Myślę nawet o dalszej współpracy!

 9. Bardzo polecam szkołę jazdy ekspert. instruktor Zdzisław. Bardzo miły, konkretny i bardzo cierpliwy (aż za bardzo) na początku jest bardzo stanowczy i potrafi nieźle nastraszyć tak, że każde skrzyżowanie i przejścia dla pieszych nawet te niewidoczne znamy na pamięć. Można powiedzieć, że wrzuca na głęboką wodę. Niema ani chwili do stracenia. Następna sprawa to punktualność. nigdy się nie spóźnia. Jazda z nim jest bardzo luźna. Pan Zdzisław jest ciągle uśmiechnięty i można z nim porozmawiać naprawdę o wszystkim. Wszystko jest wytłumaczone najlepiej jak się da. Dziękuję także pani Natalii za to, że np. po wejściu do biura panuje tam bardzo miła atmosfera. Można z nią rozmawiać i rozmawiać. Bardzo polecam. Egzamin zdany

 10. Chciałabym serdecznie podziękować Panu Jerzemu za lekcje w przyjemnej atmosferze, za cierpliwość oraz świetne przygotowanie do egzaminu. Z chęcią będę polecać Państwa szkołę.
  Pozdrawiam.

 11. Dziękuję serdecznie Panu Jerzemu i Panu Dariuszowi za przygotowanie do egzaminu. Dziękuję za profesjonalizm, ale przede wszystkim za włożony trud w moją naukę. Moja przygoda rozpoczeła się z Panem Dariuszem, który swoim anielskim glosem potrafił uspokoić każdą wystraszoną kobietę za kółkiem 8) Nie tylko głos, ale i poczucie humoru…to podstawa do bezstresowego rozpoczęcia nauki jazdy. Dziękuje Panie Darku za początki 😉 Pan Jerzy z kolei to złoty człowiek, pokaże, wytłumaczy, zaangażuję się w każdy problem, przećwiczy wszystko co trzeba…nie probowaliśmy tylko driftu 😆 a szkoda 😉 Jeszcze raz dziękuje Panom za wspaniałe godziny jazdy…to była przyjemność. Polecam szkołę Ekspert z całym sercem 🙂

 12. Dziekuje Panu Jerzemu D.
  Bardzo wyrozumiały, sympatyczny i świetnie tłumaczy wszystko (dla mniej kumatych nawet narysuje na kartce 🙂 Prawo jazdy zdane za drugim razem – za pierwszym ze stresu zapomniałam włączyc swiateł.
  Powodzenia dla wszystkich zdających i wielkie dzieki dla Pana Jerzego.

 13. Z czystym sumieniem polecam szkołę! Przyjazna atmosfera i pełny profesjonalizm.
  Szczególnie chciałbym wyróżnic Pana Jerzego, który cierpliwie i rzetelnie potrafił przekazać mi wszystkie ważne elementy praktyczne kierowania samochodem i zachowania na drodze.
  Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdane za pierwszym podejściem 🙂
  Dziękuję i pozdrawiam.

 14. Dziękuję bardzo Panu Jerzemu i Panu Dariuszowi za przygotowanie mnie do egzaminu i wszystkie rady, których Panowie mi udzielali. Profesjonalne podejście i bardzo miła atmosfera! jeszcze raz dziękuję !

 15. Magdalena

  Ogromne podziękowania dla p. Radka, który jest właściwą osobą i wizytówką szkoły. Dzięki niemu bezstresowo przeżyłam egzamin i zdałam go za pierwszym razem:)

 16. rudolf04

  Prawo jazdy na kat A zdane za pierwszym razem.
  Podziękowania za powtórkę z teorii dla p. Romana oraz za naukę jazdy praktycznej dla p. Józefa oraz Zbyszka. Gorąco polecam. Szybko, profesjonalnie i skutecznie!!!!!

 17. EPICKO 😀 Egzamin Państwowy za pierwszym podejściem! 😆
  Ogromne, przeogromne podziękowania dla Pana Włodka i Pana Andrzeja, za ich niesamowitą cierpliwość i wyrozumiałość. Uczą tak doskonale, że na egzaminie nawet nie czułem stresu – po prostu byłem pewny swoich umiejętności. Egzaminator nie miał najmniejszych szans. Wybór szkoły EKSPERT to był strzał w dziesiątkę: świetna lokalizacja, przemiła obsługa i co najważniejsze – instruktorzy PROFESJONALIŚCI.

 18. Agnieszka

  😀 😀 😀
  Słowa Szczerze Polecam to mało 😆 Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu 🙂 To co innym nie wyszło Im wyszło bardzo dobrze 🙂 Wczoraj zdałam egzamin 😆 chociaż nie za pierwszym razem, ale za to śpiewająco 😆 😆 😆 Szczególnie polecam P. Danusie i P. Grzegorza 😉 uczą po mistrzowsku (chociaż każde z Nich inaczej) ale po ich naukach, wczorajszy egzaminator nie miał zemną szans 😆 Jeździłam godzinę na egzaminie i próbował różnych sztuczek i nic nawet jednego błędu 😆 Więc jak robić kurs to tylko w EKSPERCIE 😆

 19. Szczerze polecam wszystkim szkołę jazdy Ekspert 🙂 Znakomita lokalizacja, niskie ceny, a poziom nauczania wysoki. Bardzo miła i pomocna Pani Pamela w biurze zawsze służy pomocą i cierpliwością nawet zagubionym i przestraszonym, początkującym kursantom 🙂 Profesjonalni instruktorzy, zawsze miła, przyjazna atmosfera 🙂 Egzamin państwowy zdany bez nerwów za drugim razem 🙂 Szczególne podziękowania i pozdrowienia dla Pana Andrzeja, Włodka oraz dla Pani Magdy 🙂

 20. opinie osk ekspert

  Z całego sreca polecam szkołe jazdy osk ekspert z wrocławia.Super lokalizacja,strefa egzaminacyjna,dużo instruktorów ponad 15 mili i sympatyczni.Szczególnie polecam panią Kasie i pana Mirka są to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.Egzaminy państwowe pozdawane bez problemu.pozdrawiam

 21. Grzegorz

  Witam, właśnie jestem w trakcie nauki, ale już mogę polecić pana Grzegorza – od samego początku przygotowuje do egzaminu. Miła atmosfera oraz natychmiastowe zwracanie uwagi na popełniane błędy dają bardzo dobry efekt. Polecam wszystkim 🙂

 22. Witam. Wszystkim polecam szkołe jazdy ekspert. Jeździłem z p.Grzegorzem – najlepszym instruktor we Wrocławiu !! Zawsze spólne tematy miła atmosfera. Jego wiedza znakomita, przekładająca się na moją jazde. Egzamin zdany za pierwszym razem – zero błędów. GRZEGORZ jest mistrzem świata. POLECAM !!!!

 23. Wczoraj zdałam za pierwszym razem!!!!! Jeździłam z przewspaniałym, cudownym, wyrozumiałym, opanowanym i niezwykle kompetentnym PANEM MIRKIEM. Nie było możliwości, żeby egzaminator mnie czymś zaskoczył. Niska cena, a poziom kursu wysoki. I wieeeeelkie ukłony dla Pani z biura, która zawsze we wszystkim pomoże i załatwi. Bardzo się cieszę że tu trafiłam. Polecam wszystkim.

 24. Świetna szkoła, bardzo miła obsługa w biurze i wykwalifikowani instruktorzy. A jazda z panem Grzegorzem to sama przyjemność. Zdany egzamin tylko z Ekspertem. Pozdrawiam wszystkich.

 25. Mateusz

  Zapomniałem dodać informacje o bardzo urodziwej i sympatycznej Pani z biura, która sprawuje nad wszystkim piecze i zawsze stara się jak najbardziej pomóc kursantom 😉 Jeszcze raz serdecznie polecam!!

 26. Mateusz

  Wzorowa kadra (jeździłem z instruktorami i za każdym razem jazdy były w świetnej atmosferze), kurs bardzo tani, położenie w strefie co jest dużym plusem przy egzaminie. Ja swój zdałem za pierwszym razem i serdecznie polecam Eksperta.

 27. rasiar

  To tyle, z tego co mi się przypomniało – co gorsze to wszystko robi za nasze pieniądze – dla mnie jest to nie do przyjęcia i nie do pojęcia. Przeciwieństwem jest Pan Włodek, który jest rewelacyjnym instruktorem i wspaniałym, bardzo wartościowym człowiekiem.

 28. Polecam wszystkim Eksperta! Jeździłam z panią Anią i jestem bardzo zadowolony. To świetny instruktor , a każda jazda z Nią to była nie tylko nauka ale również przyjemność! Miła atmosfera w biurze jak i na zajęciach teoretycznych. Prawko zdałem w następując.y sposób teorie za drugim a powodem był stres ;/ ale praktyczny zdany za pierwszym widać ze jazdy z p. Anią przyniosły efekty. 🙂 Polecam!

 29. jerry mc kenzy

  Witam, zdałem za pierwszym razem, bardzo dobra szkoła, tani kurs, niedaleko wordu, w szczególności polecam Pana Krzysztofa (b.dobry instruktor) jak będziecie mieli możliwość wyboru to wybierzcie jego 🙂 warto, niska cena i piękne walory Pani w biurze, same zapraszają do środka.

 30. POLECAM OSK EKSPERT

  Gorąco polecam szkołe SZKOŁE JAZDY OSK EKSPERT.egzamin zdałam za pierszym razem.uważam że jest to najlepsza szkoła jazdy we wrocławiu i wszystkim moge gorąco polecic tą szkołe.moje opinie na forum są ok.

 31. Kursantka

  Polecam wszystkim Eksperta! Jeździłam z p. Grzegorzem i jestem bardzo zadowolona. To świetny instruktor , a każda jazda z Nim to była nie tylko nauka ale równiez przyjemność! Polecam!

 32. Andrzej S.

  Polecam wszystkim egzamin zdany za pierwszym razem. Super intruktorzy i przemiła obsługa w sekretariacie 🙂 Szczególne podziękowania dla Norberta, pana Włodka i Andrzeja oraz pani Pameli za pomoc przy ustalaniu grafiku dzieki bardzo:-)

 33. Piotrek W.

  Szczerze polecam Eksperta, nie tylko z uwagi na super cenę w porównaniu z konkurencją, ale przede wszystkim na instruktorów. Jeździłem z kilkoma i zawsze jazdy odbywały się w miłej atmosferze.

  Prawko zdałem za pierwszym podejściem za co największe podziękowania dla Pana Bogusia, bo z nim najwięcej wyjeździłem. Wielkie dzięki też dla reszty ekipy a w szczególności dla Natalii i Pameli z biura za miłą i uprzejmą obsługę. Pozdrawiam, będę Was mile wspominał i polecał swoim znajomym.

 34. Piotrek W.

  Szczerze polecam Eksperta nie tylko ze względu na super cenę w porównaniu z konkurencją, ale przede wszystkim na instruktorów. Jeździłem z kilkoma i zawsze zajęcia odbywały się w miłej atmosferze.

  Prawko zdałem za pierwszym podejsc

 35. Jak najbardziej polecam tą szkołę. Ceny niskie, położenie dobre ale najważniejsi są instruktorzy. Profesjonalizm pełną gębą. Nauczą nie tylko by zdać egzamin ale i oszczędnie traktować swój samochód i przeżyć w miejskiej dżungli 😉 Pozdrowienia dla Radka, Włodka, Piotrka i Gośki, a! no i Natalii oczywiście.

 36. młoda

  Gorąco polecam!!!
  Taka sierota jak ja, a zdałam za pierwszym razem!!!
  Atmosfera bombowa, instruktorzy na medal!!!
  Dziękuję wszystkim instruktorom z którymi jeździłam, a przede wszystkim: Arturowi, i Natalii za życzliwość, cierpliwość i
  Pozdrawiam

 37. MINETKA &PRZEDZIAŁKA

  szkoła OSK Ekspert suuuuuper jest!!! instruktorzy fantastyczni , cierpliwi i z dużym poczuciem humoru, bardzo miła atmosfera na jazdach a conajważniejsze potrafią z najbardziej opornych uczniów zrobić “dobrych”kierowców:). Szczególne podziękowania i pozdrowienia dla Pana Bogusia i Artura.
  ps. podrowienia dla ŻÓŁWIKA z tylniej półki 😆 i do zobaczyska na drogach
  MINETKA &PRZEDZIAŁKA 😆

 38. Elwira:*

  Hmmm… a więc: Jak najbardziej polecam! Najlepsza szkoła jaką sobie można wymarzyć! Lokalizacja najlepsza na Rynku, Instruktorzy? hmm… Rewelacyjni?- Pod każdym względem! Porównując szkoły- inni robią sobie piękną stronę internetową, ale się nie znają, nie maja odpowiedniej infrastruktury, wyszkolonych INSTRUKTORÓW! Jest przemiła atmosfera, jazdy bezstresowe, na każdą kolejną godzinę jazd przychodziłam z przyjemnością! Jeśli miałabym drugi raz wybierać nawet bym się nie zastanawiała! Zdałam za PIERWSZYM razem! Bardzo, bardzo dziękuję za wytrzymałość i cierpliwość! Dziękuje Radkowi- instruktor prowadzący:), Arturowi- za mój egzamin wewnętrzny!:) Panu Bogusiowi, Pani Małgosi za wsparcie i wskazówki w dniu egzaminu Państwowym:)! Oraz Natalii!:) Dziękuję za wszystko! Pozdrawiam!:* Najgorsza Kursantka!:)

 39. Grzegorz P.

  😆 WITAM POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAKI OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW WYBRAC “OSK-EKSPERT” JEST NAJLEPSZY ,INSTRUKTORZY PODCHODZĄ NA LUZIE WIEC I KURSANT SIE NIE DENERWUJE.
  WCZORAJ ZDAŁEM EGZAMIN TEORETYCZNY ZA PIERWSZYM RAZEM I DZIŚ RANO O GODZ 800 EGZAMIN PRAKTYCZNY TEŻ ZA PIERWSZYM RAZEM -ZA 3 TYG.ODBIÓR PRAWKA. 😆 😆 😆 SZCZEGÓLNE PODZIEKOWANIA DLA PANA BOGDANA Z KTÓRYM WYJEZDZIŁEM NAJWIECEJ GODZIN I DLA PANI NATALI ZA MIŁĄ ATMOSWERE I PRZYCHYLNE USTALANIE TERMINÓW JAZDY .
  POZDRAWIAM SERDECZNIE CALY ZESPÓŁ OSK-EKSPERT ,I ZAPEWNIAM ,ŻE BEDE POLECAŁ WASZĄ SZKOŁE WSZUSTKIM KURSANTOM.
  DZIEKUJE ŚLICZNIE

 40. PRAWKO ZDANE!!
  GORĄCO POLECAM OSK EKSPERT WSZYYYYSTKIM!!
  Fajne promocję cenowe,poziom nauczania bardzo wysoki! Dziękuję Szefowi, p.Bogdanowi, p.Iwonie, p.Władkowi i pani Natalii za cierpliwość w zapisach. 🙂
  POLECAM!

 41. Polecam OSK Ekspert- korzystna cena, miła obsługa, przyjazna atmosfera, profesjonalni i sympatyczni instruktorzy- w szczególności Pan Boguś 🙂
  I co najważniejsze egzamin państwowy zdany 😆

  Gorąco polecam 🙂

 42. Egzamin państwowy łączony zdany za pierwszym podejściem!!! Wszystko dzięki szkole jazdy Ekspert!!! Instruktorzy bardzo wporządku,szczegulnie Pan Bogusław z którym najwięcej wyjeździłem 😆 ,atmosfera super. Polecam szkołe Ekspert wszystkim.

 43. andzia bajka

  dzisiaj zdalam prawo jazdy 😉 jestem najszczesliwsza na swiecie ;))

  wszystko dzieki szkole jazdy EKSPERT 😉 dobrej technice nauczania,
  milej atmosferze i super ludziom (instruktorzy) 😉 ktorym serdeczie dziekuje 😉

  polecam wszystkim te szkole !! 😉

 44. Wiktoria

  POLECAM ! Naprawdę jest to najlepsza szkoła ! Instruktorzy są rewelacyjni, jeździ się znakomicie, świetna atmosfera, żadnych spięć, stresów. Do tego z każdego potrafią zrobić dobrego kierowcę ! 🙂 TANIO, MIŁO, PRZYJEMNIE ! POLECAM !!!!

 45. idfdskia

  🙂 Szkola super
  ceny super
  atmosfera Bardzo mila
  Szef Fajny
  instruktorzy super dobrze ucza!!
  Polecam Pana Bogusia Jest najlepszy!!!
  W Tej szkole nauczysz sie jezdzic najlepiej i wyjedziesz na miasto i nie masz sie czego bac jezdzisz bez stresu!!

 46. POLECAM 🙂 atmosfera sprzyjająca nauce, bez stresu, zwłaszcza podczas jazd w mieście. Pomimo, że egzamin zdałam dopiero za 2 razem to zaraz po otrzymaniu prawa jazdy wsiadłam do własnego auta jako kierowca. Po kursie w “Ekspercie” nie mam też obaw do zaglądania pod maskę 😉

 47. Najlepsza szkoła we Wrocławiu ! Serdecznie polecam wszystkim , zdałem za pierwszym razem . Atmosfera cudowna , a instruktor bardzo sympatyczny!

  Cena super , polecam każdemu!!!

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>