fbpx
Szkoła Jazdy Ekspert - Wrocław
Kursy na prawo jazdy we Wrocławiu od 799 PLN.

NAUKA JAZDY I PRAWO JAZDY KAT A,B – CZYLI KURS W WEEKEND

Dla osób, które nie mają czasu w dni powszednie na kurs nauki jazdy żeby chodzić na wykłady proponujemy kurs weekendowy od piątku godz 18 do niedzieli włącznie. Zajęcia praktyczne odbywają się w dogodnych godzinach ustalanych indywidualnie od poniedziałku do niedzieli. Najbliższy taki kurs nauki jazdy w weekend rozpoczynamy o godz. 17.00 (PIĄTEK).

Koszt: 1199 PLN. kat. B oraz od 799 PLN kat. A1.

Polecamy i zapraszamy!. Ponad 80% zdawalności na kategorię A do wglądu w szkole.

Osoby, które nie posiadają wolnego czasu w dni pracujące mają zazwyczaj problem z ukończeniem kursu na prawo jazdy i jest im po prostu ciężko zdobyć upragnione uprawnienia. Czy to praca czy nauka do późnych godzin powoduje, że czujemy się zbyt zmęczeni na naukę jazdy po godzinach. Dobrym rozwiązaniem dla takich osób są kursy na prawo jazdy w weekendy. Wypoczęty umysł i chęć do nauki jazdy samochodem powoduje, że kursy weekendowe pozwalają na szybkie i skuteczne zakończenie kursu i wreszcie zdanie egzaminu.

PROGRAM ZAJĘĆ DLA KURSU WEEKENDOWEGO

Zajęcia trwają dwa weekendy i obejmują 30 godzin zajęć teoretycznych(1 godz. = 45min) oraz 30 godzin zajęć praktycznych od poniedziałku do niedzieli.

Nauka jazdy w weekend w każdy piątek o godz. 17.00.

Kurs-Spotkanie organizacyjne dla osób ubiegających się o profil kandydata na kierowcę odbywa się w każdy WTOREK 17.00 lub PIĄTEK GODZ. 17.00. Na spotkaniu organizacyjnym zrobicie państwo badania lekarskie, otrzymacie materiały do nauki, podpiszecie umowę oraz ustalicie sposób nadania profilu PKK.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ OD 10-17.30 BY UZSKAĆ PROFIL PKK.

Osoby posiadające profil zapraszamy na rozpoczęcie kursu bez konieczności uczestnictwa w spotkaniu organizacyjnym.

W CENIE KURSU NA PRAWO JAZDY

  • 3O GODZIN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH
  • 30 GODZIN ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
  • EGZAMIN WEWNĘTRZNY GRATIS
  • MATERIAŁY DO NAUKI GRATIS
  • DODATKOWE KONSULTACJE Z WYKŁADOWCĄ