fbpx
Szkoła Jazdy Ekspert - Wrocław
Kursy na prawo jazdy we Wrocławiu od 799 PLN.

JAK ZROBIĆ KURS NAUKI JAZDY I ZDAĆ PRAWO JAZDY ZA 1 RAZEM

Praktycznie w każdym mieście znajdziemy mnóstwo ofert kursu na prawo jazdy, mnóstwo reklamujących się szkół nauki jazdy, tylko jak wybrać z nich wszystkich tak aby kurs był przyjemny i efektywny, zapewnił naukę, która poskutkuje zdaniem egzaminu za pierwszym razem i jednocześnie w dobrej cenie?

Z pewnością złą praktyką będzie sugerowanie się jedynie ceną kursu. Nie możesz mieć pewności, że kurs odbędzie się terminowo, czy instruktor będzie dobrym nauczycielem, czy po prostu będzie jeździł z kursantem jak za karę. Nie ma sensu wydać pieniądze na marne i tracić czas, bo finalnie i tak niezbędne będzie wykupienie godzin doszkalających. Czym więc się kierować? Jak sprawdzić szkołę nauki jazdy aby wybrać dobrze? Oto kilka naszych rad, które pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji:

1) Radzimy sprawdzić zdawalność szkoły nauki jazdy, która Cię zainteresowała. Dla szkół jazdy we Wrocławiu informacje znajdziemy na stronie word.

2) Przeszukaj fora internetowe w poszukiwaniu opinii oraz popytaj znajomych, którzy są po kursie na prawo jazdy i zdali za pierwszym lub drugim razem. Porozmawiaj najlepiej z nimi co im się podobało a co nie. Na internecie możesz znaleźć dużo opinii, musisz mieć jednak do nich dystans, bo nie ma pewności, że są prawdziwe.

3) Zapytaj się o zajęcia teoretyczne w szkole, czy odbywają się szkolenia z teorii czy tylko rozwiązywanie testów

4) Strefa egzaminacyjna – dobrze jest gdy szkoła mieści się w obrębie strefy egzaminacyjnej, oczywiście możesz dojeżdżać do strefy, ale szkoda czasu na dojazdy, egzaminatorzy korzystają z różnych kruczków i trzeba dobrze znać okolicę aby nie popełnić głupiego błędu, który zamknie drogę do uzyskania prawa jazdy

5) Sprawdź auta, którymi będziesz jeździć – ważne jest jakie to auto (powinno być takie jak na egzaminie) oraz ich stan techniczny

6) Dowiedz się co otrzymujesz w cenie kursy – ile godzin jazdy, jakie materiały szkoleniowe – wszystko to powinieneś się dowiedzieć od szkoły nauki jazdy

Pamiętaj to Twoje pieniądze, Twój czas i Twoje prawo jazdy, mamy nadzieję, że wskazówki te pomogą Ci wybrać najlepszą szkołę jazdy we Wrocławiu lub w innym mieście w Polsce.

Powodzenia!

ZOSTAŃ EKSPERTEM RAZEM Z NAMI